Polityka prywatności

Ecru Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej dokłada wszelkich starań, aby chronić prywatność osób korzystających ze strony ecrukosmetyka.pl. W celu realizacji zasady zgodnego z prawem, rzetelnego i przejrzystego przetwarzania danych osobowych w trakcie korzystania z naszych usług, przyjmujemy dokument zwany Polityką Prywatności, który określa w jaki sposób dbamy o dane osobowe i prawa naszych użytkowników i jest zgodna z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych 2016/679, z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Czym są dane osobowe i co oznacza ich przetwarzanie?

Dane osobowe oznaczają informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Przetwarzaniem danych osobowych jest w zasadzie każda czynność na danych osobowych, niezależnie od tego, czy jest dokonywana w sposób zautomatyzowany czy nie, np. zbieranie, przechowywanie, utrwalanie, porządkowanie, modyfikowanie, przeglądanie, wykorzystywanie, udostępnianie, ograniczanie, usuwanie lub niszczenie. Ecru Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej przetwarza dane osobowe jedynie w celach statystycznych.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ecru Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej z siedzibą w Mszanie Dolnej, ul. Orkana 80. 

W jakim celu i jak zbieramy dane osobowe?

W celu prawidłowego działanie strony ecrukosmetyka.pl (korzystanie z serwisu) a także w celach statystycznych żeby lepiej dopasowywać zawartość dla potencjalnych użytkowników.

Zbieramy dane które są zapisywanie w postaci tak zwanych ciasteczek w przeglądarkach odwiedzających stronę ecrukosmetyka.pl.  Polityka prywatności dotycząca ciasteczek jest dostępna pod adresem: POLITYKA COOKIES

W jaki sposób chronione są zbierane dane?

Na stronie ecrukosmetyka.pl połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL który potwierdza wiarygodność i bezpieczeństwo witryny. SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych, przyjęto go jako standard szyfrowania na stronach WWW. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial