Wrześniowa oferta specjalna – 3 pakiety zabiegów przeciw przebarwieniom na każdą kieszeń!

Wrześniowa oferta specjalna – 3 pakiety zabiegów przeciw przebarwieniom na każdą kieszeń!

WRZESIEŃ W ECRU TO OKRES OFERTY SPECJALNEJ DEDYKOWANEJ REDUKCJI PRZEBARWIEŃ. Przygotowaliśmy dla Was spektakularny program przeciw przebarwieniom – 3 pakiety zabiegów na każdą kieszeń!

▪️PAKIET PODSTAWOWY:
➡️ Zabieg z kwasem cytrynowym, fitowymi oraz ektoiną, połączony z regenerująco-rozświetlającą ampułką i maską o właściwościach rozjaśniających. Łącznie 6 zabiegów leczniczo-pielęgnacyjnych 4 zabiegi+ 2 GRATIS!

▪️PAKIET OPTYMALNY – II WERSJE:
➡️ 3 zabiegi mikronakłuwania Derma Pen w połączeniu z mocno stymulującymi czynnikami wzrostu i najwyższej jakości maską wykonaną w nanotechnologii + 10 zabiegów Endermologie LPG Alliance na twarz ROZŚWIETLENIE o wartości 650 zł GRATIS!
lub
➡️ 3 x spektakularny, nowoczesny zabieg na bazie kwasu traneksamowego TRX Mediderma w połączeniu z nanomaską + 10 zabiegów Endermologie LPG Alliance na twarz ROZŚWIETLENIE o wartości 650 zł GRATIS!

▪️WERSJA PREMIUM – PAKIET 6 ZABIEGÓW:
➡️3 zabiegi mikronakłuwania Derma Pen w połączeniu z mocno stymulującymi czynnikami wzrostu i najwyższej jakości maską wykonaną w nanotechnologii

3 x spektakularny, nowoczesny zabieg na bazie kwasu traneksamowego TRX Mediderma w połączeniu z nanomaską

pakiet 10 zabiegów Endermologie LPG Alliance na ciało o wartość 1500 zł GRATIS!

Nie wiesz, który pakiet jest dla Ciebie? Umów się na bezpłatną konsultację a pakiety dopasujemy do potrzeb skóry i budżetu, który możesz na nie przeznaczyć.

UWAGA! W ECRU płatność za pakiety możesz rozbić na raty, bez udziału banku i dodatkowych kosztów!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial