Frezarka, tarka czy pumeks?

Frezarka, tarka czy pumeks?

Czym skutecznie pozbędziemy się zrogowaciałego naskórka ze stóp?

Tarki i pumeksy mają strukturę przeznaczoną do WYGŁADZANIA a nie do usuwania naskórka. Nadmierne używanie tych narzędzi przyspiesza tylko proces rogowacenia.

Najlepsze efekty przynosi zatem pedicure frezarkowy. Za pomocą odpowiednich frezów i kapturków jesteśmy w stanie skutecznie usunąć martwy naskórek. Frezarka działa sprawniej niż tarka i dociera do trudno dostępnych miejsc tj. wałów paznokciowych.

W przeciwieństwie do samodzielnego ścierania naskórka, opracowanie zmian w gabinecie sprawia, że skóra jest gładka, przyjemna w dotyku oraz dużo wolniej odrasta! Dodatkowo zabieg jest całkowicie bezpieczny – wszystkie narzędzia podlegają sterylizacji a te jednorazowe trafiają do kosza.

Przy pomocy frezarki jesteśmy w stanie opracować pękające pięty oraz usunąć modzele, odciski. Pamiętajcie, że przy większych zmianach konieczne jest wykonanie kilku zabiegów w odpowiednim odstępie czasu!!

O stopy dbamy cały rok. Zapraszamy do ECRU na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne stóp oraz pedicure leczniczy! Pomożemy Ci również w doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej, która jest tak ważna dla naszej skóry.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial