Dobra pielęgnacja skóry nie musi być droga!

Dobra pielęgnacja skóry nie musi być droga!

CZY NAPRAWDĘ ABY UZYSKAĆ DOBRE EFEKTY, NA PIELĘGNACJĘ SKÓRY W GABINECIE KOSMETYCZNYM I W DOMU TRZEBA PRZEZNACZYĆ DUŻE PIENIĄDZE?

Pielęgnacja skóry zarówno wykonana w gabinecie jak i ta w domu wymaga umiejętnego dobrania jej do rodzaju skóry, lecz przede wszystkim – regularności! Aby odwrócić w dużym stopniu problem skórny, z którym się borykamy potrzebujemy czasu i wysokiej jakości preparatów.

ILE KOSZTUJĄ ZABIEGI W GABINECIE KOSMETYCZNYM?

W zależności od jakości wykonywanych zabiegów oraz użytych preparatów, ceny zabiegów w gabinetach zaczynają się od 120 zł w górę. W naszym gabinecie ECRU zabiegi kosztują w granicach od 180 do 350 zł (w przypadku zabiegów z użyciem preparatów). Używanie BEZPIECZNYCH i EFEKTYWNYCH preparatów, do których stosowania potrzebna jest duża WIEDZA – nie jest tanie, bo preparaty te zazwyczaj są drogie. Jednak wiedza na temat składów kosmetyków pozwala nam znaleźć z pośród wielu produktów skuteczne kosmetyki w przystępnej cenie. Idąc tą drogą, świadome wartościowych cech składników i tego, czego w nich być nie powinno, aby sobie nie szkodzić, poszukujemy dla naszych Klientów rozwiązań, które umożliwią im regularne korzystanie z zabiegów w przystępnej cenie a nam osiąganie spektakularnych efektów. Czyli ➡️  nie każdy drogi kosmetyk jest skuteczny i zdrowy dla skóry i nie każdy tani – szkodliwy i bezwartościowy. Stawiamy na jakość, dlatego na naszych półkach dumnie stoją kosmetyki różnych firm i w różnych cenach – wszystkie wyselekcjonowane by działać efektywnie i bezpiecznie jednocześnie.

Zabiegi, w których poza preparatami i prostymi urządzeniami stosuje się wysokie technologie (np. Laser, Endermologie, nakłuwanie) zaczynają się od 500 zł w górę. Dlaczego? Sprzęt, który jest technologią nie tylko wysoko efektywną, ale równiez bardzo bezpieczną kosztuje niejednokrotnie tyle, co dobry samochód lub średniej wielkości nowy dom‼️ Czy warto? W ECRU polecamy tylko te technologie, które naprawdę działają i tylko takimi się posługujemy.

A CO Z PIELĘGNACJĄ DOMOWĄ?

Tutaj sprawa wygląda podobnie – w ofercie posiadamy niesamowicie działające, organiczne kosmetyki, których koszt nie przekracza 35 zł. Są i takie, których cena za opakowanie kremu wynosi 220 zł. Nasuwa się pytanie – które kosmetyki są zatem lepsze? Wszystko zależy z jakim problemem mamy do czynienia. Z każdej półki cenowej można skomponować pielęgnację, która skutecznie pozwoli nam pozbyć się problemów skórnych. Ważne by pielęgnacja miała skład faktycznie dostosowany do problemu a nie tylko ładne opakowanie i etykietę która obiecuje, że preparat zadziała.. a w środku sama chemia.

⚠️ Nie dajcie się nabrać na banalne, naszprycowane chemią zabiegi, na drogeryjne kosmetyki z urzekającymi hasłami reklamowymi Czytajcie składy, konsultujcie rodzaj zabiegów z ekspertami. Poświęcając swój czas i pieniądze macie prawo wymagać‼️

Joanna Ciężadlik

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial